Project Description

Gardena – smart sterownik

Wielokanałowy sterownik smart GARDENA zapewnia elastyczną kontrolę nad maksymalnie 6 odrębnymi strefami nawadniania, np. w ramach GARDENA Micro-Drip-System lub Sprinklersystem. System umożliwia ustawienie osobnych czasów podlewania, tak by zapewnić optymalne nawodnienie poszczególnym strefom o różnych wymogach w tym zakresie. W połączeniu z czujnikiem smart GARDENA (niezałączonym), można precyzyjniej dozować nawadnianie co zapewnia optymalne zarządzanie wodą.

Sterownik wchodzi w skład GARDENA SMART SYSTEM:

W Gardena Smart Systemie funkcjonuje wiele składników:

  • sterownik
  • aplikacja Smart App
  • sensor
  • wtyczka Smart Power
  • kosiarka Smart Sileno
  • Kamera Netatmo

Wygoda

Usiądź, zrelaksuj się i pozwól, żeby GARDENA smart system zajął się Twoim ogrodem. Prosta instalacja, obsługa i planowanie. Wszystko w jednej aplikacji na smartfona. Inteligentny ogród na wyciągnięcie palca.

Sterowanie

Dzięki smart systemowi GARDENA zawsze będziesz wiedzieć, co dzieje się w Twoim ogrodzie, nawet gdy jesteś w podróży służbowej lub na wakacjach z przyjaciółmi. Aktualizacja stanu wymaga jedynie naciśnięcia przycisku, a podlewaniem i pielęgnacją trawnika można sterować z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Po powrocie do domu zastaniesz ogród w idealnym stanie.

Swoboda

Koniec z męczącym koszeniem trawnika. Koniec z czasochłonnym podlewaniem. Ciesz się tym, co sprawia Ci przyjemność, a ciężką pracę zostaw

GARDENA smart system jest systemem rozwojowym – na pewno pojawi się jeszcze wiele dodatkowych składników w przyszłości.

Gardena Smart App

Bezpłatna aplikacja GARDENA smart App na smartfony iOS i Android pozwala sprawować pełną kontrolę nad swoim ogrodem, z dowolnego miejsca. Po dotknięciu ekranu ukazują się istotne informacje. Wszystkie ustawienia harmonogramu prac ogrodowych można dostosować w sposób łatwy i stosownie do wymagań.

Gardena Smart Sensor 

GARDENA smart sensor wystarczy wbić w ziemię obok rośliny. Przesyła ważne dane, takie jak informacje o wilgotności gleby, natężeniu światła, temperaturze zewnętrznej, do aplikacji smart zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Na podstawie tych wartości pomiarowych ustawiane są optymalne parametry umożliwiające nawadnianie odpowiednie do potrzeb; w razie potrzeby można je dowolnie skonfigurować z poziomu aplikacji.

Czujnik GARDENA smart Sensor mierzy wilgotność gleby tam, gdzie odgrywa ona największą rolę – na wysokości korzeni roślin. Działa skutecznie w glebach różnej klasy.

Wartości temperatury i nasłonecznienia są rejestrowane przez czujnik GARDENA smart Sensor i przekazywane do aplikacji GARDENA smart App. Na podstawie tych wartości pomiarowych można wyregulować parametry podlewania w sterowniku.

Wtyczka Smart Power

 

Wtyczka wielofunkcyjna GARDENA smart Power to proste rozwiązanie pozwalające włączyć oświetlenie lub inne urządzenia elektryczne do systemu GARDENA smart. Nową wtyczką wielofunkcyjną można sterować za pomocą aplikacji. Działa zgodnie z harmonogramem ustalonym w aplikacji lub w funkcji zegara, na przykład dla oświetlenia w ogrodzie, fontanny lub pompy. GARDENA smart Power jest odporna na zachlapania i można ją montować na zewnątrz.

Kosiarka Smart Sileno

W połączeniu z aplikacją GARDENA smart App w pełni automatycznie kosi trawniki, niezawodnie, równomiernie i bez śladów. Wąskie przejścia i przejazdy nie stanowią problemu. Dzięki silnikom Silent Drive oferuje najcichsze roboty koszące na rynku (58 decybeli). Prosta obsługa menu sprawia, że instalacja, obsługa i programowanie odbywa się w mgnieniu oka. Roboty koszące GARDENA mogą pracować przy każdej pogodzie. Dlatego czujnik deszczu nie jest potrzebny. Dzięki funkcji SensorControl roboty koszący SILENO+ rozpoznaje, jak szybko rośnie trawa i kosi tylko wtedy, gdy trawa osiągnie odpowiednią wysokość.

Kamera Netatmo

Kamera zewnętrzna Netatmo Presence, potrafi rozróżnić ludzi, samochody i zwierzęta. Kamera w czasie rzeczywistym analizuje, czy ktoś nie kręci się wokół domu, czy podjeżdża samochód oraz czy na podwórku znajduje się jakieś zwierzę. Presence posiada wbudowaną lampę doświetlającą, którą można zaprogramować w ten sposób, by włączała się odstraszając niechcianych gości lub też by oświetlała drogę domownikom.

Z aplikacji GARDENA możesz włączyć lub wyłączyć oświetlenie kamery Presence, a także obejrzeć zdjęcie swojego ogrodu. Funkcja jest szczególnie przydatna w zimie i na jesieni, kiedy dni są krótsze. Z kolej na wiosnę i latem, możesz cieszyć się widokiem swojego ogrodu w aplikacji Gardena kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś. Sprawdzaj nowe funkcje i nowe produkty Netatmo, które w optymalny sposób pozwolą Ci kontrolować stan Twojego ogrodu

Chcesz mieć czas na relaks albo potrzebujesz kogoś, kto w wakacje zastąpi Cię przy podlewaniu? GARDENA sterowniki nawadniania są elastyczne, wygodne i niezawodne, a do tego zapewniają intuicyjną obsługę. Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i zamów wizytę na której dowiesz się jak pięknie sprawdzi się SMART sterownik w Twoim ogrodzie.