Project Description

HOBOT 268 – Nowość!!!

HOBOT 268

Hobot 268 dzięki nowej kwadratowej obudowie wyczyści powierzchnię naszego okna szybko i precyzyjnie. Porusza się ruchem liniowym a czyszczenie odbywa się w dwóch kierunkach. Hobot może być używany do różnych grubości szkła i gładkich powierzchni, takich jak lustra, podwójne okna, kabiny prysznicowe, śliskie płytki i inne. Wbudowana bateria UPS zapewnia ochronę przed upadkiem robota podczas awarii zasilania. Hobot 268 jest wyposażony w czujnik żyroskopowy, czujniki laserowe i system nawigacji AI-Technologia 3.0, które kontrolują ruchy robota. Może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, łatwo programowalnym za pomocą pilota. Model 268 jest szybszy i skuteczniejszy od poprzednika a przy tym pracuje jeszcze bardziej cicho.

  • Do każdej grubości szyb
  • Czyszczenie jednostronne
  • 3 tryby pracy automatycznej
  • Zapasowa bateria UPS
  • Automatyczne wykrywanie krawędzi okien i stołów
  • Materiał czyszczący z mikro fibry

HOBOT-268 jest kwadratowym robotem do czyszczenia szkła

Z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Urządzenie posiada też dwa kółka gąsienicowe pozwalające na swobodne przemieszczanie się po szklanych powierzchniach, a nawet ścianach. NA spodzie znajduje się łatwo wymienialna, niestrzępiąca się szmatka. Szmatka z mikrofibry doskonale czyści szkło.

Wydajny ruch

HOBOT-268 posiada dwie gąsienice pozwalające mu poruszać sie ruchem liniowym z prędkością 12cm na sekundę. Robot czyści jeden metr kwadratowy w 2,4 minuty.

Czujnik laserowy

Hobot 268 jest wyposażony w czujnik żyroskopowy, cztery czujniki laserowe i system nawigacji Al-Technology 3.0 które kontrolują ruch robota na czyszczonej powierzchni. Pozwala to robotowi określić dokładny dystans podczas pracy na szybie bez obramowania. Minimalna wielość powierzchni do polerowania 40 x 40 cm.

Moc czyszczenia

Potężny silnik próżniowy sprawia, że HOBOT – 268 utzrymuje się na powierzchni skła, zasysając przy tym kurz i usuwając nieczystości. Można nim czyścić również lustra, panele, kabiny prysznicowe, płytki w łazience.

Niezawodna konstrukcja

Samoregulująca podstawa pneumatyczna automatycznie kontroluje siłę napędową i utrzymuje w proporcji siłę pomiędzy gąsienicami i ściereczką, więc bardzo brudna powierzchnia nie jest w stanie powstrzymać HOBOT – 268 przed wyczyszczeniem do połysku całego okna.

Technologia sztucznej inteligencji

Zdalne sterowanie

Zasilanie awaryjne

4 czujniki laserowe

Specyfikacja

Model HOBOT-268
Kolor biały
Wymiary 240mm x 240mm x 100mm (DSW)
Waga 1.2 kg
Napięcie 100~240VAC, 50Hz~60Hz
Pobór mocy 72W
Długość przedłużacza DC 1 m, (4m DC)
Pole działania 5 m
Baterie UPS Li-Po, 14,8V
Szybkość sprzątania 2,4 min./m2
Max.powierzchnia czyszczenia 6 x 5 m
Min. powierzchnia czyszczenia
Oprogramowanie
Automatyczne kończenie +
Zapobieganie upadaniu +
Automatyczne wykrywanie +