Kosiarki i roboty koszące –
Dobra Szczecińska

Prowadzimy sprzedaż kosiarek automatycznych dla Klientów z Dobrej Szczecińskiej. Proponowane przez nas sprzęty stanowią doskonały wybór dla osób, które szukają najlepszego sposobu na pielęgnację trawnika w ogrodzie. Znajdujące się w ofercie modele nowoczesnych robotów koszących są ekologiczne i proste w obsłudze, a dodatkowo wyróżniają się cichą pracą. Oprócz sprzedaży zajmujemy się też serwisem kosiarek.

Roboty koszące Ambrogio

W naszej ofercie znajdują się kosiarki Ambrogio. To włoski producent, który ceniony jest przede wszystkim za stosowanie inteligentnych rozwiązań w urządzeniach koszących. Roboty do trawy tej marki pozwalają na tworzenie wirtualnych map. Dzięki temu mogą poruszać się po wyznaczonym terenie. Opcja ta zwiększa efektywność koszenia, ponieważ kosiarki nie jeżdżą kilka razy w jednym miejscu. Roboty koszące Ambrogio, jakie sprzedajemy w Dobrej Szczecińskiej, wyposażone zostały również w czujniki deszczu i skoszonej trawy, GPS, Bluetooth i dotykowy wyświetlacz. Ponadto mają niezwykle precyzyjne ostrza i można nimi sterować zdalnie. Wszystkie te opcje sprawiają, że są to jedne z najlepszych kosiarek automatycznych dostępnych na rynku.

Serwis robotów koszących dla Klientów z Dobrej Szczecińskiej

Działalność naszej firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedaży kosiarek automatycznych. Poza tym Klienci mogą liczyć na serwis robotów koszących. Osobom z Dobrej Szczecińskiej oferujemy szybką i profesjonalną pomoc w przypadku pojawienia się awarii urządzeń. Co więcej, zapewniamy wsparcie podczas konfiguracji sprzętów koszących. Dzięki temu kosiarki zostają zaprogramowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika i można z nich bezproblemowo korzystać przez długi czas. Oprócz robotów do trawy Ambrogio serwisujemy też kosiarki innych producentów. Zapraszamy do współpracy!

Zachwyć się robotem koszącym od pierwszego wejrzenia!

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?

Dzwoń do nas +48 603 633 100
od 8:00 do 18:00 robocze
projekty@ogrodnicy.pl

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?
projekty@ogrodnicy.pl

Zadzwoń
Przetestuj Bezpłatnie