Roboty koszące – Police

Szukasz nowoczesnej, wydajnej i łatwej w obsłudze kosiarki? Osobom z Polic proponujemy wysokiej jakości urządzenia koszące marki Ambrogio. Dzięki nim w prosty sposób zadbasz o trawnik w swoim ogrodzie. Roboty koszące wspomnianej włoskiej marki to jedne z najlepszych sprzętów dostępnych na rynku. Ich szybka i precyzyjna praca zapewnia komfort użytkownikom. Oprócz sprzedaży samojezdnych kosiarek mieszkańcom Polic oferujemy także usługi serwisowe.

Trwałe i niezawodne roboty do trawy Ambrogio

Oferowane przez nas samojezdne kosiarki włoskiej marki Ambrogio charakteryzują się niezwykłą trwałością i wytrzymałością. Ich dużym atutem jest również intuicyjna obsługa zdalna za pomocą smartfona lub tabletu, która w znacznym stopniu ułatwia koszenie trawy. Roboty koszące, jakie sprzedajemy Klientom z Polic, wyposażone zostały w najnowocześniejsze technologie nawigacyjne, a także liczne czujniki – np. skoszonej trawy i deszczu. Dodatkowo mają ostre noże, wydajne baterie, system GPS i funkcję tworzenia wirtualnej mapy. Dzięki temu pracują bardzo dokładnie. Samojezdne kosiarki Ambrogio świetnie radzą sobie też na podjazdach i nierównościach.

Serwis robotów koszących – Police

Jeśli Twoja samojezdna kosiarka uległa uszkodzeniu, przekaż ją nam do naprawy. Działając jako serwis robotów koszących, oferujemy Klientom z Polic kompleksową diagnozę awarii, a także ich eliminację. Przeprowadzamy również przeglądy sprzętów do koszenia trawy i wykonujemy ich konserwację. Serwisujemy też kosiarki innych producentów. Ponadto gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne i wsparcie przy konfiguracji urządzeń. Dzięki temu roboty do trawy są idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Chętnie przekażemy szczegółowe informacje dotyczące kosiarek marki Ambrogio.

Zachwyć się robotem koszącym od pierwszego wejrzenia!

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?

Dzwoń do nas +48 603 633 100
od 8:00 do 18:00 robocze
projekty@ogrodnicy.pl

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?
projekty@ogrodnicy.pl

Zadzwoń
Przetestuj Bezpłatnie