Wybierz system, który

Gardena – smart sterownik

Specyfikacja techniczna

Sterownik

Aplikacja Smart App

Sensor

Wtyczka Smart Power

Kosiarka Smart Sileno

Kamera Netatmo

Gardena Smart App

Bezpłatna aplikacja GARDENA smart App na smartfony iOS i Android pozwala sprawować pełną kontrolę nad swoim ogrodem, z dowolnego miejsca. Po dotknięciu ekranu ukazują się istotne informacje. Wszystkie ustawienia harmonogramu prac ogrodowych można dostosować w sposób łatwy i stosownie do wymagań.

Gardena Smart Sensor

GARDENA smart sensor wystarczy wbić w ziemię obok rośliny. Przesyła ważne dane, takie jak informacje o wilgotności gleby, natężeniu światła, temperaturze zewnętrznej, do aplikacji smart zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Na podstawie tych wartości pomiarowych ustawiane są optymalne parametry umożliwiające nawadnianie odpowiednie do potrzeb; w razie potrzeby można je dowolnie skonfigurować z poziomu aplikacji.

Wtyczka Smart Power

Wtyczka wielofunkcyjna GARDENA smart Power to proste rozwiązanie pozwalające włączyć oświetlenie lub inne urządzenia elektryczne do systemu GARDENA smart. Nową wtyczką wielofunkcyjną można sterować za pomocą aplikacji. Działa zgodnie z harmonogramem ustalonym w aplikacji lub w funkcji zegara, na przykład dla oświetlenia w ogrodzie, fontanny lub pompy. GARDENA smart Power jest odporna na zachlapania i można ją montować na zewnątrz.

Kosiarka Smart Sileno

W połączeniu z aplikacją GARDENA smart App w pełni automatycznie kosi trawniki, niezawodnie, równomiernie i bez śladów. Wąskie przejścia i przejazdy nie stanowią problemu. Dzięki silnikom Silent Drive oferuje najcichsze roboty koszące na rynku (58 decybeli). Prosta obsługa menu sprawia, że instalacja, obsługa i programowanie odbywa się w mgnieniu oka. Roboty koszące GARDENA mogą pracować przy każdej pogodzie. Dlatego czujnik deszczu nie jest potrzebny. Dzięki funkcji SensorControl roboty koszący SILENO+ rozpoznaje, jak szybko rośnie trawa i kosi tylko wtedy, gdy trawa osiągnie odpowiednią wysokość.

Wielokanałowy sterownik smart GARDENA zapewnia elastyczną kontrolę nad maksymalnie 6 odrębnymi strefami nawadniania, np. w ramach GARDENA Micro-Drip-System lub Sprinklersystem. System umożliwia ustawienie osobnych czasów podlewania, tak by zapewnić optymalne nawodnienie poszczególnym strefom o różnych wymogach w tym zakresie. W połączeniu z czujnikiem smart GARDENA (niezałączonym), można precyzyjniej dozować nawadnianie co zapewnia optymalne zarządzanie wodą.

Chcesz mieć czas na relaks albo potrzebujesz kogoś, kto w wakacje zastąpi Cię przy podlewaniu? GARDENA sterowniki nawadniania są elastyczne, wygodne i niezawodne, a do tego zapewniają intuicyjną obsługę. Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i zamów wizytę na której dowiesz się jak pięknie sprawdzi się SMART sterownik w Twoim ogrodzie.

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?

Dzwoń do nas +48 603 633 100
od 8:00 do 18:00 robocze
projekty@ogrodnicy.pl

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?

projekty@ogrodnicy.pl

Przetestuj Bezpłatnie