Wybierz system, który

Neptun – sterownik nawadniania

NEPTUN nagrodzony “Zielonym Laurem” dla najlepszego produktu do ogrodów i terenów zieleni podczas    wystawy – ZIELEŃ TO ŻYCIE 2012″

Sterownik w 100% sterowany jest za pośrednictwem strony internetowej www.sterownik24.pl. Wystarczy zalogować się, aby mieć dostęp do  wszystkich funkcji. Dodatkowo wgrany podkład graficzny z planem działki ułatwia orientację i sterowanie. Możemy ręcznie sterować sekcjami, załączając elektrozawory na określony czas lub wgrać programy automatyczne. Ponadto mamy wgląd na wiele funkcji i parametrów opisanych poniżej.

sterowanie-nawadnianiem-ogrodu

Neptun – sterownik nawadniania

Dzięki innowacyjnemu  połączenia dwóch funkcji, tj.: ewapotranspiracji oraz prognozy pogody, można zaoszczędzić do 50% kosztów zużycia wody pitnej, co przekłada się na realne oszczędności w budżecie domowym.

Sterownik posiada elektroniczny miernik przepływu wody, co pozwala mu na każdorazowe ( po wykonaniu nawadniania)  tworzenie raportów zużycia wody. Koszt wody ustawiany jest indywidualnie przez użytkownika. Mamy także możliwość generowania zbiorczych raportów z danego okresu, z podziałem na dzień, tydzień lub miesiąc.

 

Monitor awarii rur, zraszaczy i elektrozaworów. System na bieżąco monitoruje wydatki poszczególnych sekcji i ostrzega o wystąpieniu awarii. Wszystkie awarie są wyświetlane na stronie internetowej oraz dodatkowo możemy dostawać powiadomienia SMS. Elektrozawory z czasem tracą zdolność do zamykania wody. Nie musisz się już martwić podczas urlopu, że zaleje Twój ogród. W przypadku braku wody także zostaniesz poinformowany, o np. zamkniętym zaworze głównym. Jeżeli wydatek wody na którejkolwiek sekcji przekroczy dopuszczalne normy, najprawdopodobniej będzie to oznaczało mechaniczne uszkodzenie rury lub linii kroplującej bądź obluzowanie którejś ze złączek. W przypadku zaniżonego przepływu możemy spodziewać się zapchanych filtrów lub lokalnego spadku ciśnienia. Warto wówczas zastanowić się nad zmianą godzin nawadniania.

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?

Dzwoń do nas +48 603 633 100
od 8:00 do 18:00 robocze
projekty@ogrodnicy.pl

Sprawdź nas

Jesteśmy na rynku już 20 lat,
sprawdź nas i skorzystaj
z naszego doświadczenia.

Social media

Znajdziesz nas na:

Masz pytania?

projekty@ogrodnicy.pl

Przetestuj Bezpłatnie