Roboty koszące

Nasze automatyczne kosiarki, to idealne rozwiązanie dla Ciebie, gdy chcesz mieć zadbany trawnik, ale nie masz czasu na jego koszenie.

Robot koszący AMBROGIO

Odzyskaj swój czas!!!

Pomyśl o mozolnym koszeniu ogrodu. A teraz pomyśl, że już nigdy więcej Cię to nie spotka!. Nasze automatyczne kosiarki jako jedyne na świecie zostały zaprojektowane do koszenia różnych rodzajów trawników o powierzchni aż do 30.000m2! . Wydajność i wygoda wprowadzają najnowocześniejszą technologię do Twojej przestrzeni.

Super ekologiczne roboty koszące

  • Po pierwsze nie potrzebują paliwa, oleju, ani nie generują spalin.
  • Po drugie podczas regularnego koszenia pozostawiają tak małe ścinki trawy, że nawet nie trzeba ich zbierać , pakować w worki i wywozić na wysypisko!
  • Po trzecie bardzo szybki rozkład ściętej warstwy zapewnia Twojemu trawnikowi naturalny darmowy nawóz!
  • Po czwarte roboty Ambrogio zużywają minimalną ilość prądu wyliczono, iż koszt zużycia to ok.13 Euro – rocznie.

Najwygodniejszym rozwiązaniem dla Ciebie są automatyczne kosiarki, które koszą Twój trawnik – nawet kiedy nie ma Cię w domu.

Rób co i kiedy chcesz….
Jeśli tylko sobie życzysz możesz zaprogramować godziny i dni pracy, tak abyście wzajemnie z kosiarką nigdy sobie nie przeszkadzali. Robot skosi trawę , kiedy Ciebie nie ma, a gdy tylko masz ochotę poleżeć na trawie lub urządzić gardenparty w sobotnie popołudnie, Ambrogio odpocznie ładując baterie. Czegoż chcieć więcej?

A dzięki starannie dopracowanej technologii, wyposażonej w najlepsze rozwiązania pracują cicho, nie przeszkadzając Tobie i Twoim sąsiadom.

PRZETESTUJ BEZPŁATNIE ROBOTA W SWOIM OGRODZIE

Wystarczy do nas zadzwonić i umówimy dogodny termin na przetestowanie wybranej kosiarki na Twoim trawniku. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

603 633 100